Plany sparingowe drugoligowców

Last modified date

Zespoły drugiej ligi nie marnują czasu, jaki pozostał do rozpoczęcia rozgrywek. Zaplanowały sporo spotkań kontrolnych, z których kilka zapowiada się co najmniej ciekawie. Poniżej to co udało nam się ustalić:

25 czerwca:

Widzew Łódź – Zagłębie Lubin (Opalenica)

26 czerwca:

GKS Katowice – GKS Tychy

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna (w Suskowoli)

Elana Toruń – Chojniczanka Chojnice

28 czerwca:

Bytovia Bytów – Lechia Gdańsk

29 czerwca:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Resovia (g. 11, boisko treningowe w Niecieczy)

Widzew Łódź – Chrobry Głogów (Opalenica)

GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko – Biała (g.10:30 Dankowice)

GKS Katowice – Skra Częstochowa (Kamień)

Elana Toruń – Olimpia Elbląg g.11

Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola

Miedź Legnica – Błękitni Stargard g.15

30 czerwca:

Resovia – mecz z MKS Kańczuga z okazji 70-lecia klubu

Górnik Łęczna – Sokół Adamów

3 lipca:

Resovia – Stal Mielec

Stal Rzeszów – Partizan Bardejów (na obozie w Sanoku)

Widzew Łódź – Stomil Olsztyn (Nieborów)

Znicz Pruszków – Raków Częstochowa (w Warce)

Elana Toruń – Chrobry Głogów

Błękitni Stargard – Bałtyk Koszalin (w Płotach)

Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce

5 lipca:

Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki (Bielsk Podlaski lub Wysokie Mazowieckie)

6 lipca:

Resovia – Siarką Tarnobrzeg

Stal Rzeszów – Karpaty Krosno (na obozie w Sanoku)

Widzew Łódź – Warta Poznań

GKS Katowice – GKS Jastrzębie

Znicz Pruszków – Sandecja Nowy Sącz (w Gorlicach)

Elana Toruń – Mieszko Gniezno

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów – Radunia Stężyca

Chojniczanka Chojnice – Błękitni Stargard

Legia Warszawa – Pogoń Siedlce

Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice (we Władysławowie)

Legionovia Legionowo – Broń Radom

9 lipca:

Górnik Polkowice – Miedź Legnica

10 lipca:

Resovia – ŠK Odeva Lipany (II liga słowacka)

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna

GKS Katowice – Garbarnia Kraków

Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów – Bałtyk Koszalin

Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg (w Płotach)

Gryf Wejherowo – Concordia Elbląg

13 lipca:

Resovia – Hutnik Kraków

Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg

Stal Rzeszów – Znicz Pruszków (w Gorlicach)

Widzew Łódź – ?

Elana Toruń – KP Starogard

Stal Stalowa Wola – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (w Gorzycach)

Bytovia Bytów – Gwardia Koszalin

Błękitni Stargard – Świt Skolwin Szczecin

Górnik Łęczna – Legionovia Legionowo

Pogoń Siedlce – Motor Lublin

Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo

14 lipca:

Lechia Gdańsk – Elana Toruń

16 lipca:

Stal Stalowa Wola – AEK Ateny (w Kielcach)

17 lipca:

Błękitni Stargard – Hutnik Szczecin

Pogoń Siedlce – Hapoel Kfar Saba

Stolem Gniewino – Gryf Wejherowo

Legionovia Legionowo – Motor Lublin

20 lipca:

Stal Sanok – Resovia (oficjalne otwarcie stadionu w Sanoku – mecz przy sztucznym oświetleniu)

Stal Rzeszów – Stal Mielec (głone boisko w Mielcu)

Warta Sieradz – Widzew Łódź (w Sieradzu)

GKS Katowice – Rozwój Katowice

Elana Toruń – KKS Kalisz

Stal Stalowa Wola – Hapoel Katamon Jerusalem FC (w Kielcach)

Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice

Błękitni Stargard – Chemik Police

Górnik Łęczna – Radomiak Radom

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo

Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz

Share