Kalendarium spotkań kontrolnych

Last modified date

Zima na razie tylko w kalendarzu, więc na dobre ruszyły przygotowania do nadchodzącej rundy. A jak przygotowania to i mecze kontrolne. Zebraliśmy wszystkie planowane spotkania drugoligowców i będziemy próbować uzupełniać je na bieżąco.

18 stycznia

Widzew Łódź – Unia Janikowo 3:2 (1:0)

Bramki: Marcin Robak, Rafał Wolsztyński, Przemysław Kita

Górnik Łęczna – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (0:1)

Bramka: Michał Stromecki

Błękitni Stargard – Bałtyk Koszalin 3:2 (2:1)

Bramki: Michał Cywiński, Krystian Sanocki, Krystian Mądrowski

Lech II Poznań – Polonia Leszno 2:0 (2:0)

Bramki: Hubert Sobol dwie

Puszcza Niepołomice – Resovia 1:1 (1:1)

Bramka: Daniel Świderski

Skra Częstochowa – Stal Brzeg 2:0 (0:0)

Bramki: Adrian Jeziorski, Rafał Gołębiowski

Sandecja Nowy sącz – Stal Rzeszów 3:4 (1:1, 3:3)

Bramki: Piotr Głowacki, Kacper Durda dwie, Wojciech Reiman

Stal Stalowa Wola – Wisła Sandomierz 1:0 (1:0)

Bramka: Tomasz Płonka

Znicz Pruszków – Pogoń Grodzisk 0:1 (0:1)

Bytovia Bytów – Chemik Bydgoszcz 2:1 (0:0)

Bramki: Sebastian Golak, Piotr Giel

GKS Katowice – Górnik II Zabrze 3:1 (0:1)

Bramki: Kamil Bętkowski, Patryk Szwedzik dwie

Legionovia Legionowo – Broń Radom 1:2 (1:0)

Bramka: Patryk Koziara

Gwardia Koszalin – Gryf Wejherowo 4:1 (1:1)

Bramki: zawodnik testowany, Oskar Sikorski, Mikołaj Gabor, Jakub Kwidzyński

Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz 1:2 (1:1)

Bramka: Michał Miller

Elana Toruń – Nielba Wągrowiec 3:0 (0:0, 2:0)

Bramki: Sebastian Rak, Patryk Jóźwicki, Krzysztof Kołodziej

Ślęza Wrocław – Górnik Polkowice 1:2 (1:0)

Bramki: Michał Bednarski dwie

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 0:0

Garbarnia Kraków – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6:0 (2:0, 3:0)

Bramki: Michał Feliks, Jakub Kowalski, Gzegorz Marszalik, Krzysztof Szewczyk dwie, Norbert Bierówka

22 stycznia

Górnik Łęczna – Motor Lublin 2:2 (0:0)

Bramki: Dominik Lewandowski, Dawid Dzięgielewski

Sandecja Nowy Sącz – Resovia 1:2 (0:0, 1:1, 1:2)

Bramki: Daniel Świderski (dwie)

Górnik Polkowice – Piast Żmigród 1:0

Bramka: Eryk Sobkow

25 stycznia

Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz 3:2 (2:0)

Bramki: Marcin Robak, Adam Radwański, Rafał Wolsztyński

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna 2:0

Bramki: Piotr Głowacki dwie

Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz 1:1

Bramka: Dariusz Jarecki

Górnik Łęczna – Wisła Sandomierz 0:0

grano po 45 minut Stal Rzeszów, Górnik Łęczna, Wisła Sandomierz – każdy z każdym

Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg 3:1 (0:0)

Bramki: Paweł Łysiak, Krystian Mądrowski, Paweł Bednarski

Lech II Poznań – Nelba Wągrowiec 3:1

Bramki: Ołeksandr Jacenko

Skra Częstochowa – MKS Kluczbork 5:1 (1:1)

Bramki: Oktawian Obuchowski, Dawid Wolny dwie, Damian Pawłas, Sebastian Rogala

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stal Stalowa Wola 0:2 (0:0)

Bramki: Michał Płonka, Piotr Zmorzyński

Znicz Pruszków – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:2)

Bytovia Bytów – Gwardia Koszalin 4:1 (2:0)

Bramki: Paweł zawistowski dwie, Przemysław Lech, Norbert Hołtyn

GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)

Bramka: Jakub Karabin

Olimpia Elbląg – Elana Toruń 1:2 (1:1)

Bramki: Kamil Wenger – Dominik Kościelniak, zawodnik testowany

Górnik Polkowice – Odra Opole 1:2 (0:0

Bramka: zawodnik testowany

Pogoń Siedlce – Hetman Zamość 0:0

Resovia – Motor Lublin 0:0

Garbarnia Kraków – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:0)

Bramki: Patryk Serafin, Jan Klimek

Gryf Wejherowo – Stargard Gdański 1:1 (0:1)

29 stycznia

Resovia – Górnik Łęczna 0:1 (0:0)

Bramka: Mateusz Genicec (s)

Błękitni Stargard – Hutnik Szczecin 3:0 (2:0)

Bramki: Paweł Bednarski, Krystian Sanocki, Mateusz Nowak

Motor Lublin – Stal Rzeszów 2:3 (1:2)

Bramki: Krystian Pieczara, Damian Michalik, Artur Pląskowski

Stal Stalowa Wola – Korona II Kielce 4:2 (3:0)

Bramki: Tomasz Płonka, Michał Fidziukiewicz, Szymon Jopek, Oliwier Pilch

GKS Katowice – Ślęza Wrocław 0:2 (0:0)

GKS Katowice – Stal Brzeg 3:0 (2:0)

Bramki: Maciej Stefanowicz, Szymon Kiebzak, Marcin Urynowicz

Legionovia Legionowo – Ursus Warszawa 0:0

Górnik Polkowice – Śląsk Wrocław 3:0 (1:0)

Bramki: Kacper Kocik, zawodnik testowany, Eryk Sobków

31 stycznia

Widzew Łódź – Gryf Wejherowo 4:0 (2:0)

Bramki: Konrad Gutowski, Adam Radwański, Przemysław Kita, Christopher Mandiangu

Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów 2:2 (1:2)

Bramki: Karol Czubak dwie

1 luty

GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 0:1 (0:1)

Bramka: Krystian Wójcik

Skra Częstochowa – Górnik II Zabrze 4:4 (grano 4x60minut)

Bramki: Daniel Rumin, Dawid Wolny (trzy)

Stal Rzeszów – Hutnik Kraków 0:3 (0:2)

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)

Bramki: Bartosz Tłuczek, Piotr Mroziński

Znicz Pruszków – Lechia Tomaszów 5:1 (4:0)

GKS Katowice – Chrobry Głogów 0:2 (0:1)

Elana Toruń – Unia Janikowo 3:1 (1:1)

Bramki: Mateusz Stryjewski, Hubert Kisiel, Szymon Pawłowski

Pogoń Siedlce – Avia Świdnik 1:3 (0:0)

Bramka: Kamil Walków

Stal Mielec – Resovia 3:2 (1:2)

Bramki: Daniel Świderski, Sebastian Zalepa

Ruch Chorzów – Garbarnia Kraków 0:1 (0:0)

Bramka: Marcin Konopski

Legionovia Legionowo – Unia Skierniewice 4:1 (1:1)

Bramki: Eryk Więdłocha, Luka Janković (dwie), Karol Podliński

Błękitni Stargard – Vineta Wolin 1:0 (1:0)

Bramka: Marcin Konopski

5 luty

Widzew Łodź – GKS 1962 Jastrzębie, g.13:00, Uniejów

Górnik Łęczna – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Błekitni Stargard – Świt Skolwin Szczecin, g.18:00

Skra Częstochowa – Sokół Aleksandrów Łodzki, g.18:00

Stal Stalowa Wola – Sokół Sieniawa, g.13:00

Znicz Pruszków – Ursus Warszawa, g.14:00

Legionovia Legionowo – Unia Skierniewice

Górnik Polkowice – Foto Higiena Gać, g.14:00 Lubin

7 lutego

Stal Mielec – Stal Rzeszów

8 lutego

Widzew Łódź – KKS Kalisz, g.12:00

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola

Lech II Poznań – Unia Janikowo

Błękitni Stargard – Rywal do ustalenia

Odra Opole – Skra Częstochowa

GKS Bełchatów – Znicz Pruszków

Bytovia Bytów – Radunia Stężyca

GKS Katowice – Gwarek Tarnowskie Góry

GKS Katowice – Szombierki Bytom

Legionovia Legionowo – Motor Lublin

Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda

Elana Toruń – Mieszko Gniezno

Górnik Polkowice – FK Prepere, Lubin

Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Resovia – Wisłoka Dębica

Podhale Nowy Targ – Garbarnia Kraków, g.13:00

12 lutego

Widzew Łódź – Stal Mielec

Górnik Łęczna – Legionovia Legionowo

Błękitni Stargard – Orzeł Wałcz, g.17:00

Bytovia Bytów – Warta Poznań

Bałtyk Gdynia – Olimpia Elbląg

Chrobry Głogów – Górnik Polkowice, g.17:00

Resovia – Wigry Suwałki

Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg

14 lutego

Stal Rzeszów – przeciwnik do ustalenia

Podhale Nowy Targ – Stal Stalowa Wola

15 lutego

Widzew Łódź – FC Krasnodar III, na obozie w Turcji

Radomiak Radom – Górnik Łęczna

Chrobry Głogów – Chrobry Głogów

Lech II Poznań – Zagłębie II Lubin

Skra Częstochowa – GKS Bełchatów

Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków

Bytovia Bytów – Kotwica Kołobrzeg

GKS Katowice – Puszcza Niepołomice

Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Gryf Wejherowo – Radunia Stężyca

Olimpia Elbląg – Huragan Morąg

Elana Toruń – Olimpia Grudziądz

Górnik Polkowice – Mieszko Gniezno

Pogoń Siedlce – Olimpia Zambrów

Resovia – Siarka Tarnobrzeg

Resovia – Sandecja Nowy Sącz

18 lutego

Widzew Łodź – Inhułeć Petrowe, na obozie w Turcji

19 lutego

Legia II Warszawa – Znicz Pruszków

Gryf Wejherowo – Concordia Elbląg

22 lutego

GKS Tychy – Górnik Łęczna

Błekitni Stargard – Chemik Police, g.12:00

Lech II Poznań – Lechia Zielona Góra

Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stal Rzeszów

Stal Stalowa Wola – Resovia

Pelikan Łowicz – Znicz Pruszków

GKS Katowice – MKS Kluczbork

Bytovia Bytów – Bałtyk Koszalin

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo

Olimpia Grudziądz – Gryf Wejherowo

Olimpia Elbląg – Arka II Gdynia

Elana Toruń – KKS Kalisz

29 lutego

Lech II Poznań – Stilon Gorzów

Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1 marca

Zagłębie II Lubin – Górnik Polkowice

Share