Zimowe sparingi drugoligowców

Last modified date

Powoli do treningów wracają poszczególne ekipy. Pierwsze testy za nami, więc czas na mecze kontrolne. Prezentujemy poniżej pełną listę sparingową drugoligowców. Staramy się ją aktualizować na bieżąco, natomiast jeśli wiecie o jakiś zmianach, dajcie nam znać poprzez email lub fb.

15 styczeń:

Lechia Gdańsk – Sokół Ostróda g. 15:30

16 styczeń:

Hutnik Kraków – Resovia Rzeszów

Błękitni Stargard – gra wewnętrzna

Wigry Suwałki – Wisła Płock

Skra Częstochowa – Wólczanka Wólka Pełkińska g. 11:00

Bytovia Bytów – Nelba Wągrowiec

Górnik Polkowice – Lechia Zielona Góra

Górnik Polkowice – Miedź II Legnica

GKS Katowice – MKS Kluczbork

Górnik Łęczna – Stal Rzeszów

Garbarnia Kraków – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Stal Brzeg – Śląsk II Wrocław g. 12:00

19 styczeń:

Motor Lublin – Wisła Płock

20 styczeń:

Pogoń Siedlce – Podlasie Biała Podlaska

GKS Katowice – Cracovia

23 styczeń:

Hutnik Kraków – GKS Jastrzębie g. 13:00

Błękitni Stargard – Vineta Wolin g. 13:00 (Stargard)

Wigry Suwałki – przeciwnik do ustalenia

GKS Bełchatów – Skra Częstochowa g. 11:00

Sokół Ostróda – Jeziorak Iława g. 12:30

Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna

Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca

Górnik Polkowice – Chrobry Głogów

Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa

Radomiak Radom – Stal Rzeszów

Garbarnia Kraków – Jutrzenka Giebułtów

Bytovia Bytów – Gwardia Koszalin g. 15:30 (Słupsk)

Ruch Chorzów – Śląsk II Wrocław

Lech II Poznań – Polonia Środa Wielkopolska

Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska

24 styczeń:

Chojniczanka Chojnice – Nielba Wągrowiec

GKS Katowice – LKS Goczałkowice Zdrój

27 styczeń:

KKS Kalisz – Unia Janikowo g. 18:00

Błękitni Stargard – Flota swinoujście (Rewal)

Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice g. 12:00 (Kartuzy)

Bałtyk Gdynia – Sokół Ostróda g. 15:30

Olimpia Elbląg – Bałtyk Gdynia

GKS Katowice – GKS Tychy

GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała

Stal Rzeszów – Wisłoka Dębica

Motor Lublin – Radomiak Radom

29 styczeń:

Polonia Świdnica – Śląsk II Wrocław

30 styczeń:

Odra Opole – KKS Kalisz g. 12:00

Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ g. 13:00

Błękitni Stargard – Pogoń II Szczecin (Stargard)

Jagiellonia II Białystok – Wigry Suwałki

Radunia Stężyca – Bytovia Bytów g. 11:00

Raków II Częstochowa – Skra Częstochowa g. 11:00

Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice (Stężyca) g. 16:30

Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa

Arka Gdynia – Olimpia Elbląg

Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec

Górnik Polkowice – Miedź Legnica

GKS Katowice – Polonia Bytom

Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska

Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg

31 styczeń:

Motor Lublin – Legia II Warszawa

3 luty:

KKS Kalisz – MKS Kluczbork g. 18:00

Błękitni Stargard – Polonia Środa Wielkopolska g. 17:00 (Police)

Wigry Suwałki – Sokół Ostróda (Mrągowo) g. 13:00

Skra Częstochowa ŁKS Łagów g. 17:00

Chojniczanka Chojnice – Arka Gdynia

Pogoń Siedlce – Chełmianka Chełm

Piast Żmigród – Śląsk II Wrocław

5 luty:

Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów

6 luty:

Widzew Łodź – KKS Kalisz g. 12:00 (Uniejów)

Błękitni Stargard – Gwardia Koszalin g. 18:30 (Stargard)

Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie (Siedlce)

Skra Częstochowa – Polonia Bytom g. 11:00

Pogoń Siedlce – Ursus Warszawa

Olimpia Elbląg – Huragan Morąg

Lech II Poznań – Unia Janikowo

Górnik Polkowice – przeciwnik do ustalenia

Garbarnia Kraków – przeciwnik do ustalenia

GKS Katowice – Odra Opole

Sokół Kleczew – Sokół Ostróda (Włocławek) g. 12:00

Śląsk II Wrocław – Foto-Higiena Gać

Hutnik Kraków – Zagłębie Sosnowiec g. 13:00

Bytovia Bytów – Bałtyk Gdynia

Motor Lublin – Resovia

9 luty:

ŁKS Łódź – Skra Częstochowa

10 luty:

Chrobry Głogów – KKS Kalisz g. 12:00

Sokół Ostróda – GKS Wikielec (Iława) g. 15:00

GKS Jastrzębie – Stal Rzeszów

12 luty

Górnik Polkowice – Polonia Bytom

13 luty:

Miedź Legnica – KKS Kalisz g. 12:00 Wrocław

Hutnik Kraków – MFK Frýdek-Místek g. 13:00

Olimpia Zambrów – Wigry Suwałki

Wigry Suwałki – Ruch Wysokie Mazowieckie (Zambrów)

GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa g. 11:00

Chojniczanka Chojnice – Sokół Kleczew

Sokół Ostróda – Stomil Olsztyn g. 10:00

Pogoń Siedlce – Motor Lublin

Motor Lublin – KSZO Ostrowiec

Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg

GKS Katowice – Korona Kielce

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stal Rzeszów

Garbarnia Kraków – Zagłębie Sosnowiec

Bytovia Bytów – Arka Gdynia

Lech II Poznań – przeciwnik do ustalenia

17 luty:

KKS Kalisz – Sokół Aleksandrów Łódzki g. 18:00

Błękitni Stargard – Bałtyk Koszalin g. 18:30 (Stargard)

19 luty:

Pogoń Siedlce – Ruch Wysokie Mazowieckie

20 luty:

KKS Kalisz – Radomiak Radom g. 12:00 (Uniejów)

KKS Kalisz – Nielba Wągrowiec g. 18:00

Hutnik Kraków – Polonia Bytom g. 11:00

Chemik Police – Błękitni Stargard

Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki

Wigry Suwałki – Znicz Biała Piska (Siedlce)

Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa

Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice

Olimpia Elbląg – Polonia Lidzbark Warmiński

Górnik Polkowice – przeciwnik do ustalenia

Lech II Poznań – przeciwnik do ustalenia

GKS Katowice – Stal Brzeg

Motor Lublin – Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków – Ruch Chorzów

Bytovia Bytów – Bałtyk Koszalin

27 luty:

Hutnik Kraków – Stal Stalowa Wola g. 13:00

Share