Sparingi zima 2022

Zimowy sen drugoligowców powoli dobiega końca. Zebraliśmy w jednym miejscu i poukładaliśmy chronologicznie planowane mecze kontrolne, które zagrają zespoły z naszej ligi. Wszystkie dane będziemy uzupełniać na bieżąco, bo jak zwykle pewnie będzie wiele zmian.

15.01

Chojniczanka Chojnice – Świt Skolwin

Garbarnia KrakówHutnik Kraków

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Widzew Łódź

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Siarka Tarnobrzeg

Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wigry Suwałki – Wissa Szczuczyn

GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Radunia Stężyca – Jaguar Gdańsk

19.01

KKS Kalisz – Centra Ostrów Wielkopolski

Sokół Ostróda – Olimpia Olsztynek

Znicz Pruszków – ŁKS II Łódź

21.01

Ruch Chorzów – Sandecja Nowy Sącz


22.01

Chojniczanka Chojnice – Widzew Łódź

Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa

GKS BełchatówZnicz Pruszków

Hutnik Kraków – Resovia Rzeszów

KKS Kalisz – Mieszko Gniezno

Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław

Motor Lublin – ŁKS Łódź

Olimpia Elbląg – Arka Gdynia

Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Siedlce

Radunia Stężyca – Zawisza Bydgoszcz

Sokół Ostróda – Stomil Olsztyn

Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola

Stal Rzeszów – KSZO Ostrowiec

Wigry Suwałki – Legionovia Legionowo

Wisła Puławy – Korona Kielce

Znicz Pruszków – Orlęta Radzyń Podlaski

26.01

Chojniczanka Chojnice – Odra Opole

KKS Kalisz – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Motor Lublin – Tomasovia Tomaszów

Wigry Suwałki – Sūduva Marijampolė

Wisła Puławy – Pilica Białobrzegi

Śląsk II Wrocław – Karkonosze Zielona Góra

Znicz Pruszków – Unia Skierniewice

28.01

Olimpia Elbląg – Bałtyk Gdynia

Ruch Chorzów – Widzew Łódź

29.01

Garbarnia Kraków – Puszcza Niepołomice

GKS Bełchatów – ŁKS Łagów

GKS Bełchatów – Arka Gdynia

Hutnik KrakówStal Rzeszów

KKS Kalisz – Widzew Łódź

Lech II Poznań – Unia Janikowo

Pogoń Grodzisk MazowieckiZnicz Pruszków

Sokół Ostróda – Polonia Lidzbark Warmiński

Wigry Suwałki – Žalgiris Wilno

Wisła Puławy – Resovia Rzeszów

Śląsk II Wrocław – Slovan Liberec B

30.01

Chojniczanka Chojnice – Kotwica Kołobrzeg

Motor Lublin – Górnik Łęczna

Radunia Stężyca – GKS Przodkowo

02.02

Garbarnia Kraków – Wisłoka Dębica

GKS Bełchatów – Warta Sieradz

Hutnik Kraków – ŁKS Łagów

KKS Kalisz – Górnik Polkowice

Lech II Poznań – Unia Swarzędz

Motor Lublin – Chełmianka Chełm

Ruch Chorzów – Śląsk Świętochłowice

Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola

04.02

Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów

KKS Kalisz – Skra Częstochowa

5.02

Garbarnia Kraków – Podhale Nowy Targ

GKS Bełchatów – Skra Częstochowa

GKS BełchatówWisła Puławy

Hutnik Kraków – GKS Katowice

KKS Kalisz – Arka Gdynia

Lech II Poznań – Górnik Polkowice

Olimpia Elbląg – Stolem Gniewino

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Warszawa

Sokół Ostróda – Olimpia Grudziądz

Pogoń Siedlce – Pilica Białobrzegi

Radunia Stężyca – Stolem Gniezno

Ruch Chorzów – Rekord Bielsko–Biała

Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn

Wigry Suwałki – FK Panevėžys

Znicz Pruszków – Widzew Łódź

6.02

Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg

Śląsk II Wrocław – Podbeskidzie Bielsko–Biała

08.02

Olimpia Elbląg – Pogoń Szczecin

Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn

09.02

Chojniczanka Chojnice – KP Starogard Gdański

Chojniczanka Chojnice– Zawisza Bydgoszcz

Garbarnia Kraków – Wieczysta Kraków

GKS Bełchatów – RKS Radomsko

KKS Kalisz – ŁKS Łagów

Lech II Poznań – Pogoń II Szczecin

Sokół Ostróda – GKS Wikielec

Wisła Puławy – Energia Kozienice

10.02

Motor Lublin – Legionovia Legionowo

11.02

Motor Lublin – Legia II Warszawa

12.02

Garbarnia Kraków– GKS Katowice

GKS BełchatówPogoń Grodzisk Mazowiecki

Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ

KKS Kalisz – Chrobry Głogów

KKS Kalisz – KS Kutno

Lech II Poznań – Zawisza Bydgoszcz

Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz

Radunia Stężyca – Bałtyk Gdynia

Ruch Chorzów – GKS Jastrzębie

Sokół Ostróda – Elana Toruń

Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz

Śląsk II Wrocław – Górnik Polkowice

Śląsk II Wrocław – Stal Brzeg

Wigry Suwałki – Jagiellonia II Białystok

Wisła Puławy – Chełmianka Chełm

Znicz Pruszków – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

16.02

KKS Kalisz – Raków II Częstochowa

KKS Kalisz – Sokół Kleczew

Ruch Chorzów – Podhale Nowy Targ

Sokół Ostróda – Motor Lubawa

Chojniczanka Chojnice – Arka Gdynia

18.02

Hutnik Kraków – GKS Tychy

Śląsk II Wrocław – Ślęza Wrocław

19.02

Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn

Garbarnia Kraków – Unia Tarnów

GKS Bełchatów – Radomiak Radom

KKS Kalisz – Miedź Legnica

KKS Kalisz – Zawisza Bydgoszcz

Lech II Poznań – Jarota Jarocin

Motor Lublin – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Olimpia Elbląg – Jeziorak Iława

Olimpia Elbląg – GKS Przodkowo

Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa

Ruch Chorzów – Skra Częstochowa

Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska

Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice

Wigry Suwałki – Legia II Warszawa

Wisła Puławy – Broń Radom

Znicz Pruszków – Pelikan Łowicz

20.02

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – ŁKS Łódź

23.02

Sokół Ostróda – Mrągovia Mrągowo

26.02

GKS Bełchatów – Raków II Częstochowa

GKS Bełchatów – Pogoń Nowe Skalmierzyce

27.02

KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *