2. kolejka: Piątek

Druga kolejkę rozpoczniemy nietypowo, bo w piątkowe popołudnie. Ekipa z Pruszkowa gościć będzie Radunię i wzorem gości – nie będzie pobierac opłat za bilety na to spotkanie. a może być całkiem ciekawie.

Zespół Znicza rozpoczął sezon od bolesnej przegranej z beniaminkiem z Tarnobrzega aż 0:4. wynik ten jest jednak nieco mylący. Owszem, gracze Siarki stworzyli kilka doskonałych sytuacji, ale przede wszystkim byli niesamowicie skuteczni. To już jednak historia, z której podopieczni Mariusza Misiury musza wyciągnąć wnioski, bo przyjdzie im się zmierzyć z całkiem trudnym przeciwnikiem. Radunia bowiem nie dość ze poznała już smak baraży, to zdaje się że zaczęła poważnie marzyc o awansie na zaplecze ekstraklasy. Jednak po raz kolejny okazało się, że druga liga jest bardzo wyrównana. W meczu z rezerwami Śląska trzeba było cały czas gonić wynik od 0:1, przez 1:2 do 2:3. Koniec końców na Kaszubach padł remis, ale jest to wynik jednak rozczarowujący Sebastiana Letniowskiego.

Obie ekipy mają więc sporo do udowodnienia sobie i kibicom po pierwszej kolejce. Liczyć więc można na zacięte zawody, których stawką jest dobre rozpoczęcie sezonu.

Grafika: Fanpage Znicz Pruszków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *