Terminarz/Wyniki

 Kolejka 1 – 16-17 lipca
Wisła PuławyGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)16 lipca, 18:00
Hutnik KrakówLech II Poznań16 lipca, 17:00
Siarka TarnobrzegZnicz Pruszków16 lipca, 17:00
Radunia StężycaŚląsk II Wrocław16 lipca, 18:00
Kotwica KołobrzegStomil Olsztyn17 lipca, 17:00
Zagłębie II LubinPogoń Siedlce16 lipca, 13:00
Polonia WarszawaKKS 1925 Kalisz14 września, 18:30
w pierwotnym terminie (17 lipca, 13:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Garbarnia KrakówMotor Lublin17 lipca, 13:00
Olimpia ElblągGórnik Polkowice17 lipca, 17:00
 Kolejka 2 – 23-24 lipca
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Górnik Polkowice24 lipca, 19:45
Motor LublinOlimpia Elbląg23 lipca, 19:00
KKS 1925 KaliszGarbarnia Kraków23 lipca, 17:00
Pogoń SiedlcePolonia Warszawa23 lipca, 17:00
Stomil OlsztynZagłębie II Lubin24 lipca, 16:00
Śląsk II WrocławKotwica Kołobrzeg23 lipca, 13:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz PruszkówRadunia Stężyca22 lipca, 17:00
Lech II PoznańSiarka Tarnobrzeg24 lipca, 16:00
we Wronkach
Wisła PuławyHutnik Kraków23 lipca, 18:00
 Kolejka 3 – 30-31 lipca
Hutnik KrakówGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)31 lipca, 17:00
Siarka TarnobrzegWisła Puławy30 lipca, 17:00
Radunia StężycaLech II Poznań31 lipca, 15:00
Kotwica KołobrzegZnicz Pruszków
Zagłębie II LubinŚląsk II Wrocław30 lipca, 13:00
Polonia WarszawaStomil Olsztyn1 sierpnia, 18:15
Garbarnia KrakówPogoń Siedlce31 lipca, 16:00
Olimpia ElblągKKS 1925 Kalisz31 lipca, 17:00
Górnik PolkowiceMotor Lublin30 lipca, 18:00
 Kolejka 4 – 6-7 sierpnia
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Motor Lublin6 sierpnia, 18:00
KKS 1925 KaliszGórnik Polkowice6 sierpnia, 17:00
Pogoń SiedlceOlimpia Elbląg6 sierpnia, 17:00
Stomil OlsztynGarbarnia Kraków
Śląsk II WrocławPolonia Warszawa
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz PruszkówZagłębie II Lubin
Lech II PoznańKotwica Kołobrzeg
we Wronkach
Wisła PuławyRadunia Stężyca6 sierpnia, 18:00
Hutnik KrakówSiarka Tarnobrzeg6 sierpnia, 17:00
 Kolejka 5 – 10 sierpnia
Siarka TarnobrzegGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)10 sierpnia, 17:00
Radunia StężycaHutnik Kraków
Kotwica KołobrzegWisła Puławy
Zagłębie II LubinLech II Poznań
Polonia WarszawaZnicz Pruszków
Garbarnia KrakówŚląsk II Wrocław
Olimpia ElblągStomil Olsztyn
Górnik PolkowicePogoń Siedlce
Motor LublinKKS 1925 Kalisz10 sierpnia, 19:00
 Kolejka 6 – 13-14 sierpnia
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)KKS 1925 Kalisz14 sierpnia, 17:30
Pogoń SiedlceMotor Lublin14 sierpnia, 17:00
Stomil OlsztynGórnik Polkowice
Śląsk II WrocławOlimpia Elbląg
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz PruszkówGarbarnia Kraków
Lech II PoznańPolonia Warszawa
we Wronkach
Wisła PuławyZagłębie II Lubin14 sierpnia, 18:00
Hutnik KrakówKotwica Kołobrzeg
Siarka TarnobrzegRadunia Stężyca13 sierpnia, 17:00
 Kolejka 7 – 20-21 sierpnia
Radunia StężycaGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Kotwica KołobrzegSiarka Tarnobrzeg
Zagłębie II LubinHutnik Kraków
Polonia WarszawaWisła Puławy
Garbarnia KrakówLech II Poznań
Olimpia ElblągZnicz Pruszków
Górnik PolkowiceŚląsk II Wrocław
Motor LublinStomil Olsztyn20 sierpnia, 19:00
KKS 1925 KaliszPogoń Siedlce
 Kolejka 8 – 27-28 sierpnia
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Pogoń Siedlce
Stomil OlsztynKKS 1925 Kalisz
Śląsk II WrocławMotor Lublin
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz PruszkówGórnik Polkowice
Lech II PoznańOlimpia Elbląg
we Wronkach
Wisła PuławyGarbarnia Kraków27 sierpnia, 17:00
Hutnik KrakówPolonia Warszawa
Siarka TarnobrzegZagłębie II Lubin27 sierpnia, 16:00
Radunia StężycaKotwica Kołobrzeg
 Kolejka 9 – 3-4 września
Kotwica KołobrzegGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Zagłębie II LubinRadunia Stężyca
Polonia WarszawaSiarka Tarnobrzeg
Garbarnia KrakówHutnik Kraków
Olimpia ElblągWisła Puławy
Górnik PolkowiceLech II Poznań
Motor LublinZnicz Pruszków4 września, 19:00
KKS 1925 KaliszŚląsk II Wrocław
Pogoń SiedlceStomil Olsztyn4 września, 16:00
 Kolejka 10 – 10-11 września
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Stomil Olsztyn
Śląsk II WrocławPogoń Siedlce
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz PruszkówKKS 1925 Kalisz
Lech II PoznańMotor Lublin
we Wronkach
Wisła PuławyGórnik Polkowice10 września, 17:00
Hutnik KrakówOlimpia Elbląg
Siarka TarnobrzegGarbarnia Kraków10 września, 16:00
Radunia StężycaPolonia Warszawa
Kotwica KołobrzegZagłębie II Lubin
 Kolejka 11 – 17-18 września
Zagłębie II LubinGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Polonia WarszawaKotwica Kołobrzeg
Garbarnia KrakówRadunia Stężyca
Olimpia ElblągSiarka Tarnobrzeg
Górnik PolkowiceHutnik Kraków
Motor LublinWisła Puławy17 września, 18:00
KKS 1925 KaliszLech II Poznań
Pogoń SiedlceZnicz Pruszków17 września, 16:00
Stomil OlsztynŚląsk II Wrocław
 Kolejka 12 – 24-25 września
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Śląsk II Wrocław
Znicz PruszkówStomil Olsztyn
Lech II PoznańPogoń Siedlce
we Wronkach
Wisła PuławyKKS 1925 Kalisz24 września, 16:00
Hutnik KrakówMotor Lublin
Siarka TarnobrzegGórnik Polkowice24 września, 16:00
Radunia StężycaOlimpia Elbląg
Kotwica KołobrzegGarbarnia Kraków
Zagłębie II LubinPolonia Warszawa
 Kolejka 13 – 1-2 października
Polonia WarszawaGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Garbarnia KrakówZagłębie II Lubin
Olimpia ElblągKotwica Kołobrzeg
Górnik PolkowiceRadunia Stężyca
Motor LublinSiarka Tarnobrzeg1 października, 17:00
KKS 1925 KaliszHutnik Kraków
Pogoń SiedlceWisła Puławy1 października, 15:00
Stomil OlsztynLech II Poznań
Śląsk II WrocławZnicz Pruszków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
 Kolejka 14 – 8-9 października
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Znicz Pruszków
Lech II PoznańŚląsk II Wrocław
we Wronkach
Wisła PuławyStomil Olsztyn8 października, 15:00
Hutnik KrakówPogoń Siedlce
Siarka TarnobrzegKKS 1925 Kalisz8 października, 16:00
Radunia StężycaMotor Lublin
Kotwica KołobrzegGórnik Polkowice
Zagłębie II LubinOlimpia Elbląg
Polonia WarszawaGarbarnia Kraków
 Kolejka 15 – 15-16 października
Garbarnia KrakówGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia ElblągPolonia Warszawa
Górnik PolkowiceZagłębie II Lubin
Motor LublinKotwica Kołobrzeg15 października, 17:00
KKS 1925 KaliszRadunia Stężyca
Pogoń SiedlceSiarka Tarnobrzeg15 października, 15:00
Stomil OlsztynHutnik Kraków
Śląsk II WrocławWisła Puławy
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz PruszkówLech II Poznań
 Kolejka 16 – 22-23 października
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Lech II Poznań
Wisła PuławyZnicz Pruszków22 października, 15:00
Hutnik KrakówŚląsk II Wrocław
Siarka TarnobrzegStomil Olsztyn22 października, 14:00
Radunia StężycaPogoń Siedlce
Kotwica KołobrzegKKS 1925 Kalisz
Zagłębie II LubinMotor Lublin
Polonia WarszawaGórnik Polkowice
Garbarnia KrakówOlimpia Elbląg
 Kolejka 17 – 29-30 października
Olimpia ElblągGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik PolkowiceGarbarnia Kraków
Motor LublinPolonia Warszawa29 października, 17:00
KKS 1925 KaliszZagłębie II Lubin
Pogoń SiedlceKotwica Kołobrzeg29 października, 14:00
Stomil OlsztynRadunia Stężyca
Śląsk II WrocławSiarka Tarnobrzeg
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz PruszkówHutnik Kraków
Lech II PoznańWisła Puławy
we Wronkach
 Kolejka 18 – 5-6 listopada
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Wisła Puławy
Lech II PoznańHutnik Kraków
we Wronkach
Znicz PruszkówSiarka Tarnobrzeg
Śląsk II WrocławRadunia Stężyca
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil OlsztynKotwica Kołobrzeg
Pogoń SiedlceZagłębie II Lubin5 listopada, 13:00
KKS 1925 KaliszPolonia Warszawa
Motor LublinGarbarnia Kraków5 listopada, 17:00
Górnik PolkowiceOlimpia Elbląg
 Kolejka 19 – 12-13 listopada
Górnik PolkowiceGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia ElblągMotor Lublin
Garbarnia KrakówKKS 1925 Kalisz
Polonia WarszawaPogoń Siedlce
Zagłębie II LubinStomil Olsztyn
Kotwica KołobrzegŚląsk II Wrocław
Radunia StężycaZnicz Pruszków
Siarka TarnobrzegLech II Poznań
Hutnik KrakówWisła Puławy
 Kolejka 20 – 25-26 lutego
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Hutnik Kraków
Wisła PuławySiarka Tarnobrzeg
Lech II PoznańRadunia Stężyca
we Wronkach
Znicz PruszkówKotwica Kołobrzeg
Śląsk II WrocławZagłębie II Lubin
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil OlsztynPolonia Warszawa
Pogoń SiedlceGarbarnia Kraków
KKS 1925 KaliszOlimpia Elbląg
Motor LublinGórnik Polkowice
 Kolejka 21 – 4-5 marca
Motor LublinGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik PolkowiceKKS 1925 Kalisz
Olimpia ElblągPogoń Siedlce
Garbarnia KrakówStomil Olsztyn
Polonia WarszawaŚląsk II Wrocław
Zagłębie II LubinZnicz Pruszków
Kotwica KołobrzegLech II Poznań
Radunia StężycaWisła Puławy
Siarka TarnobrzegHutnik Kraków
 Kolejka 22 – 11-12 marca
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Siarka Tarnobrzeg
Hutnik KrakówRadunia Stężyca
Wisła PuławyKotwica Kołobrzeg
Lech II PoznańZagłębie II Lubin
we Wronkach
Znicz PruszkówPolonia Warszawa
Śląsk II WrocławGarbarnia Kraków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil OlsztynOlimpia Elbląg
Pogoń SiedlceGórnik Polkowice
KKS 1925 KaliszMotor Lublin
 Kolejka 23 – 18-19 marca
KKS 1925 KaliszGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Motor LublinPogoń Siedlce
Górnik PolkowiceStomil Olsztyn
Olimpia ElblągŚląsk II Wrocław
Garbarnia KrakówZnicz Pruszków
Polonia WarszawaLech II Poznań
Zagłębie II LubinWisła Puławy
Kotwica KołobrzegHutnik Kraków
Radunia StężycaSiarka Tarnobrzeg
 Kolejka 24 – 25-26 marca
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Radunia Stężyca
Siarka TarnobrzegKotwica Kołobrzeg
Hutnik KrakówZagłębie II Lubin
Wisła PuławyPolonia Warszawa
Lech II PoznańGarbarnia Kraków
we Wronkach
Znicz PruszkówOlimpia Elbląg
Śląsk II WrocławGórnik Polkowice
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil OlsztynMotor Lublin
Pogoń SiedlceKKS 1925 Kalisz
 Kolejka 25 – 1-2 kwietnia
Pogoń SiedlceGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
KKS 1925 KaliszStomil Olsztyn
Motor LublinŚląsk II Wrocław
Górnik PolkowiceZnicz Pruszków
Olimpia ElblągLech II Poznań
Garbarnia KrakówWisła Puławy
Polonia WarszawaHutnik Kraków
Zagłębie II LubinSiarka Tarnobrzeg
Kotwica KołobrzegRadunia Stężyca
 Kolejka 26 – 8-9 kwietnia
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Kotwica Kołobrzeg
Radunia StężycaZagłębie II Lubin
Siarka TarnobrzegPolonia Warszawa
Hutnik KrakówGarbarnia Kraków
Wisła PuławyOlimpia Elbląg
Lech II PoznańGórnik Polkowice
we Wronkach
Znicz PruszkówMotor Lublin
Śląsk II WrocławKKS 1925 Kalisz
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil OlsztynPogoń Siedlce
 Kolejka 27 – 15-16 kwietnia
Stomil OlsztynGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Pogoń SiedlceŚląsk II Wrocław
KKS 1925 KaliszZnicz Pruszków
Motor LublinLech II Poznań
Górnik PolkowiceWisła Puławy
Olimpia ElblągHutnik Kraków
Garbarnia KrakówSiarka Tarnobrzeg
Polonia WarszawaRadunia Stężyca
Zagłębie II LubinKotwica Kołobrzeg
 Kolejka 28 – 22-23 kwietnia
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Zagłębie II Lubin
Kotwica KołobrzegPolonia Warszawa
Radunia StężycaGarbarnia Kraków
Siarka TarnobrzegOlimpia Elbląg
Hutnik KrakówGórnik Polkowice
Wisła PuławyMotor Lublin
Lech II PoznańKKS 1925 Kalisz
we Wronkach
Znicz PruszkówPogoń Siedlce
Śląsk II WrocławStomil Olsztyn
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
 Kolejka 29 – 29-30 kwietnia
Śląsk II WrocławGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil OlsztynZnicz Pruszków
Pogoń SiedlceLech II Poznań
KKS 1925 KaliszWisła Puławy
Motor LublinHutnik Kraków
Górnik PolkowiceSiarka Tarnobrzeg
Olimpia ElblągRadunia Stężyca
Garbarnia KrakówKotwica Kołobrzeg
Polonia WarszawaZagłębie II Lubin
 Kolejka 30 – 6-7 maja
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Polonia Warszawa
Zagłębie II LubinGarbarnia Kraków
Kotwica KołobrzegOlimpia Elbląg
Radunia StężycaGórnik Polkowice
Siarka TarnobrzegMotor Lublin
Hutnik KrakówKKS 1925 Kalisz
Wisła PuławyPogoń Siedlce
Lech II PoznańStomil Olsztyn
we Wronkach
Znicz PruszkówŚląsk II Wrocław
 Kolejka 31 – 13-14 maja
Znicz PruszkówGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Śląsk II WrocławLech II Poznań
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil OlsztynWisła Puławy
Pogoń SiedlceHutnik Kraków
KKS 1925 KaliszSiarka Tarnobrzeg
Motor LublinRadunia Stężyca
Górnik PolkowiceKotwica Kołobrzeg
Olimpia ElblągZagłębie II Lubin
Garbarnia KrakówPolonia Warszawa
 Kolejka 32 – 20-21 maja
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Garbarnia Kraków
Polonia WarszawaOlimpia Elbląg
Zagłębie II LubinGórnik Polkowice
Kotwica KołobrzegMotor Lublin
Radunia StężycaKKS 1925 Kalisz
Siarka TarnobrzegPogoń Siedlce
Hutnik KrakówStomil Olsztyn
Wisła PuławyŚląsk II Wrocław
Lech II PoznańZnicz Pruszków
we Wronkach
 Kolejka 33 – 27-28 maja
Lech II PoznańGKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
we Wronkach
Znicz PruszkówWisła Puławy
Śląsk II WrocławHutnik Kraków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil OlsztynSiarka Tarnobrzeg
Pogoń SiedlceRadunia Stężyca
KKS 1925 KaliszKotwica Kołobrzeg
Motor LublinZagłębie II Lubin
Górnik PolkowicePolonia Warszawa
Olimpia ElblągGarbarnia Kraków
 Kolejka 34 – 3-4 czerwca
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)Olimpia Elbląg
Garbarnia KrakówGórnik Polkowice
Polonia WarszawaMotor Lublin
Zagłębie II LubinKKS 1925 Kalisz
Kotwica KołobrzegPogoń Siedlce
Radunia StężycaStomil Olsztyn
Siarka TarnobrzegŚląsk II Wrocław
Hutnik KrakówZnicz Pruszków
Wisła PuławyLech II Poznań